Корисно знати

Переваги взуття з натуральної шкіри для дітей

Плюси взуття з натуральної шкіри

Вісім переваг взуття з натуральної шкіри для дітей

Шкіра використовувалася для виготовлення взуття протягом тисячоліть – найстаріший шкіряний черевик, як вважають, датується 3500 роком до нашої ери. З плином часу вона стала ознакою статусу і почуття моди.

Є все ще деякі скептики, які стверджують, що шкіра просто занадто дорога. Якщо вас це теж турбує, ось вісім переконливих переваг, які не тільки виправдають відносно високу ціну, але і переконають, що цей вид взуття саме для ваших дітей!

Міцність і надійність

Шкіряне взуття міцне і надійне. Шкіра як натуральний матеріал легко адаптується до ноги, не деформується, витримує постійні згини і розтягування.

Стiйкiсть до зношення

Якщо порівняти шкіряне взуття з взуттям з інших поширених матеріалів, то перше прослужить в 2-4 рази довше. Той же кожзам не витримує перепадів температур і швидко лопається, не пристосований до «неідеальної» погоди, тому взуття з такого матеріалу доводиться часто міняти.

Безпека для дітей

Звичайно, штучні матеріали у взутті повинні бути безпечними для ніг, але коли ми не знаємо, з чого конкретно зроблена пара, сумніви залишаються. Невідомість лякає. А при покупці взуття з натуральної шкіри ми впевнені, що вона не розплавиться на сонці і не виділить небезпечні речовини при взаємодії з вуличними реагентами.

Простий догляд

Так-так, як це не дивно, за натуральною шкірою доглядати простіше, ніж за штучною. Зазвичай ми не доглядаємо за дешевим взуттям зі шкірозамінника, з-за чого воно зношується ще швидше. Шкіряне взуття треба тільки чистити від бруду і сушити, іноді використовувати засоби догляду.

І взимку, і влітку

Натуральний матеріал добре витримує дії агресивного зовнішнього середовища, пристосований до слякоті, холодів і спеки. Пори дозволяють шкіряному взутті «дихати». Природна вентиляція видаляє надлишки вологи, нормалізує температуру, тому взимку стопі не холодно, а влітку - не жарко. Мова, звичайно, йде про відповідній погоді взуття, не варто надягати літні туфлі в мороз))).

Комфорт для ніг вашої малечі

М'яке взуття зі шкіри змінює форму під стопу конкретної дитини, розтягується і звужується в залежності від розміру ноги. Такі властивості натуральної шкіри дозволяють випускати масові моделі, які сидять на нозі кожного покупця як зшиті на замовлення.

Легкість обробки

Натуральна шкіра - ідеальний матеріал для взуття, тому з неї створюють і дизайнерські пари, і масові моделі. Матеріал після обробки має рівну структуру, легко змінює форму, дозволяє модельєра втілити в життя навіть екстравагантні ідеї.

Зовнішній вигляд

Блиск, гладкість або рівний ворс різних видів шкіри - якісне взуття видно відразу. Натуральний матеріал не потрібно змішувати з клеєм, він рівний і однорідний. Шкіряне взуття при правильному догляді не втрачає вихідних якостей і довгий час зберігає привабливий зовнішній вигляд.

Одна з головних причин величезної популярності шкіряного взуття – це її повітропроникність. Цей нюанс дуже важливий, так як він впливає на рівень комфорту, а в кінцевому рахунку і на здоров’я – хоча б тому, що в дуже вологому середовищі помітно підвищується ризик виникнення грибка на дитячих стопах.

Додатковою перевагою буде той факт, що в зимовий період взуття з натуральних матеріалів добре утримує тепло та забезпечує надійний захист від морозу. Крім того, шкіра захищає ноги від натирання та мозолів, чого не можна сказати про штучні матеріали.

Взуття з натуральної шкіри – це зручний і практичний варіант, який буде забезпечувати вам комфорт і легку ходу кожного дня. Придбання шкіряного взуття слід розцінювати як турботу про здоров’я та комфорт ваших дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.